سبزگشت| Sabzgashtسبزگشت| Sabzgasht

درباره ما

تاریخچه :

آژانس مسافرتی سبزگشت فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز نموده و در زمینه اخــذ ویزا، رزرو هتل، برگزاری تور بصورت انفرادی و گروهی به خارج از ایران ( اروپا ، خاور نزدیک ، خاور دور ، آفریقا و… ) ، فعالیت می نماید .

دارای گواهینامه بند (ب) از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشد .

خدمات :

• اجرای مستقیم تورهای گردشگری خارج از کشور

• رزرواسیون هتل با درجات کیفی متفاوت ( در سراسر جهان با نازلترین قیمت )

• اخذ ویزای توریستی برای اکثر کشورها ( دبی ، تایلند ، چین ، هند ، لبنان ، روسیه )

• بیمه مسافرتی ( حوادث ، مفری ) تورهای مسافرتی و تفریحی خارج از کشور با موضوعات تاریخی ، فرهنگی ، طبیعت گردی و تمدن گردی در ایران فعالیت می نماید .

آژانس سبزگشت در زمینه برگزاری تورهای مسافرتی ، تاریخی ، فرهنگی ، گردشگری و تمدن گردی خارج از کشور از جمله تور تایلند ( بانکوک ، پاتایا ، پوکت ) ، تور مالزی – سنگاپور ، تور ترکیه ( آنتالیا ، آلانیا ، استانبول ، بدروم ، مارماریس ، کوش آداسی ) ، قبرس شمالی ، تور بلغارستان ، تور هندوستان ، تور چین ، تور تونس ، تور روسیه ، تور بالی ، تور کشتی استارکروز ، تور دبی ، تور آفریقای جنوبی و تور گرجستان اقدام نموده است .این آژانس با تنوع تورهای مسافرتی سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد .

برنامه ریزی علمی :

توجه به جزئیات هر سفر، کنترل کیفیت خدمات در حمل و نقل های هوایی ، زمینی و مراکز اقامتی و توجه به فاکتورهای گوناگون تأثیر گذار در انواع سفرنامه ها با توجه به شرایط خاص هر تور و مطالعه گزارشات سفرهای قبلی از مهمترین قسمت برنامه ریزی می باشد . برنامه سفر با دقت و بر اساس تجربه و عواملی نظیر ساعت باز شدن مکانهای مورد بازدید ، فواصل اماکن با یکدیگر و ساعات تردد بین آن و امکان پذیرایی برنامه ریزی شده اند. بنابراین تورها بیش از آنچه در بروشور و سایت اینترنتی گفته شده ارائه می شوند . گاهی تغییر ساعت پرواز و یا عوامل پیش بینی نشده دیگری موجب تغییراتی در برنامه از پیش تنظیم شده می گردند که در چنین مواقعی مدیران تور دیاران سیر کیان بهترین جایگزین موجود را انتخاب و ارائه می نمایند .

انتخاب بهترین خدمات و امکانات :

سعی ما همیشه در انتخاب بهترین امکانات موجود در هر مسیر و هر تور می باشد مگر بدلیل محدودیتهای خاص که امکان فراهم شدن آن نباشد ولی بطور کلی سیاست ما در انتخاب هتل معمولاً استفاده از هتل پنج ستاره و در بعضی از اوقات چهار ستاره می باشد . در انتخاب حمل و نقل ، پروازها و رستورانها نیز از موسسات و مراکز ممتاز یا با درجه بالا استفاده می نمائیم . ما سعی داریم تا با برگزاری تورهای گردشگری داخلی و خارجی ، مشتریان را با فرهنگ و تمدن های کشور های مختلف آشنا سازد و این فرصت را برای همگان فراهم سازد تا هم از سفر لذت برده و هم به تجربیات خود بیفزایند .

 

[wds id=”2″]

 

توجه به مشتری :

هدف اصلی ما همواره در جهت مدیریت همه جانبه از اولین ارتباط همسفران با ما تا آخرین لحظه سفر بوده و شاخص عمده آن توجه به نیازهای فردی است. اگر به هر دلیلی مشکلی پیش آید آنرا اصلاح کرده و یا راه حل جایگزین مناسبی را ارائه خواهیم نمود. سرلوحه اهداف ما این است که همسفران ما همواره با ما باشند همانطور که همسفران چندین ساله ما همیشه با ما بوده و هستند .

این آژانس مسافرتی ، مشتری مداری را سرلوحه اهداف خود قرار داده و حوزه فعالیت خود را جهت جلب رضایت مشتریان و مشتری مداری گسترش داده است.کلیه پرسنل سبزگشت آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

سلام